





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Насадки і адаптери. Насадки | універсальна щітка |
| Основні. Діаметр насадки всмоктувального шланга | 35 мм |
| Основні. Клас енергоефективності | B |
| Основні. Макс. потік вентилятора | 20.2 л/сек |
| Основні. Споживана потужність | 800 Вт |
| Основні. Тип | безмішковий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Експлуатаційні | прогумовані колеса /3 шт, плавне регулювання швидкості потоку повітря, кліпса для фіксації трубки |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Да |
| Особливості. Конструктивні | керування на корпусі, прогумована рукоятка |
| Особливості. Функціональні | захист від перегріву |
| Параметри упаковки. Вага | 8.92 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 340 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 540 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0624 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна /90 см, алюмінієва трубка |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Да |
| Фізичні. Вага | 6 кг нетто, 8.7 кг брутто |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 310 х 450 х 300 см , 345 × 530 × 340 мм в упаковцi |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Фізичні. Колір | білий |