








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Насадки і адаптери. Насадки | комбінована (підлога/килим) /DustTrap, щілинна, для м'яких меблів |
| Основні. Клас ефективності очищення твердих підлог | A |
| Основні. Клас ефективності чищення килимів | B |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Споживана потужність | 700 Вт номинальная (2200 Вт эквивалентная мощность:) |
| Основні. Тип | безмішковий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Додатково | Гумові (м'які) колеса, Система легкого спорожнення контейнера Easy Empty |
| Особливості. Змотування мережевого шнура | Да |
| Особливості. Кілька систем фільтрації | Да |
| Особливості. Регулювання потужності | Да |
| Параметри упаковки. Вага | 8.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 410 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 470 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0694 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 360 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 1.8 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | телескопічна |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Радіус дії | 7 м |
| Фізичні. Рівень шуму | 80 дБ |