-17%


5 399 ₴
4 499 ₴
Основні
| Тип | ручний |
| вертикальний | |
| побутовий | |
| Тип прибирання | сухе |
| Витрата повітря | 11.5 л/с |
Система фільтрації
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Фільтр тонкого очищення (HEPA) | ![]() |
Особливості
| Додатково | Плавний пуск |
| індикатор зарядки | |
| LED підсвічування | |
| прогумовані колеса |
Фізичні
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Живлення | акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 6 годин / длительность рабочего цикла 38 мин |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 118 х 26 х 17 см см |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.5 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Вага | 4.22 кг |
| Об'єм | 0.0375 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 630 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 4.22 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0375 м3 |
| Фізичні. Вага | 2.5 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 118 х 26 х 17 см см |
| Параметри упаковки. Висота | 170 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Основні. Тип | ручний, вертикальний |
| Основні. Витрата повітря | 11.5 л/с |
| Фізичні. Рівень шуму | 78 дБ |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Особливості. Додатково | Плавний пуск, індикатор зарядки, LED підсвічування, прогумовані колеса |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Да |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 6 годин / длительность рабочего цикла 38 мин |