-17%







8 399 ₴
6 999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 760 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 4.08 кг |
| Основні. Споживана потужність | 155 Вт |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0397 м3 |
| Фізичні. Вага | 2.5 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 118 x 26 x 17 см |
| Параметри упаковки. Висота | 180 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 290 мм |
| Фізичні. Колір | сріблястий |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=hepmUIYAMSQ |
| Основні. Тип | ручний, вертикальний /безпровідний, безмішковий |
| Основні. Витрата повітря | 10.5 л/с |
| Фізичні. Рівень шуму | 75.2 дБ |
| Основні. Автономна робота | 70 хв |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Номінальна напруга | 25.2 В |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 74.1 м |
| Особливості. Додатково | Плавний пуск, індикатор зарядки, Гумові (м'які) колеса /4 шт, LED підсвічування, складна рукоятка |
| Особливості. Комплектація | насадки /2 шт |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Основні. Потужність всмоктування | 10 Вт |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Да |
| Особливості. Вертикальна парковка труби | Да |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Да |