






5 099 ₴
Опис Gorenje Вертикальний бездротовий пилосос SVC216FMLW
Завдяки потужній літієвій батареї на 2000 мА потужність всмоктування не змінюється протягом роботи. Навіть коли батарея заряджена лише наполовину, ваш пилосос все одно працюватиме на повну потужність.

Прекрасна конструкція турбощітки передбачає додатковий широкий вал щітки з електроприводом для кращого всмоктування. Вона збирає бруд і сміття як із твердих покриттів підлоги, так і з килимів. Завдяки конструкції, яка передбачає знімання одним натисканням, можна легко знімати вал щітки, щоб спростити обслуговування. М’які накладки й амортизатори захистять тверді покриття підлоги та меблі.

Пилосос зручно використовувати та зберігати. Поставте його на настінну підставку, щоб він був під рукою, коли знадобиться вам.

Насолоджуйтесь усіма перевагами вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручний пилосос. Від прибирання підлоги пилососом до обробки дивана, салону автомобіля або очищення важкодоступних верхніх полиць.

Потужні світлодіоди освітлюють найтемніші ділянки. Завдяки гнучкому з’єднанню ви зможете легко проникнути під шафи, столи та дивани.

| Основные | |
|---|---|
| Тип | Вертикальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 740 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 3.92 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0352 м3 |
| Фізичні. Вага | 2.5 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 111x25x22 см |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 340 мм |
| Фізичні. Колір | чорний з сірим |
| Основні. Тип | ручний, вертикальний, контейнерний, акумуляторний |
| Фізичні. Рівень шуму | 78 дБ |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Номінальна напруга | 21.6 В |
| Особливості. Комплектація | щілинна насадка, щітка |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Основні. Потужність всмоктування | 25 Вт |
| Фізичні. Тип батареї | Lithium Ion |
| Фізичні. Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Основні. Регулятор потужності | На ручці |