-17%


4 991 ₴
4 159 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Витрата повітря | 65 л/с |
| Основні. Потужність всмоктування | 250 Вт |
| Основні. Розрідження | 230 мБар |
| Основні. Споживана потужність | 1000 Вт |
| Основні. Тип | промисловий |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Параметри упаковки. Вага | 9.70 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 450 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 490 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0860 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 390 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 15 л |
| Фізичні. Вага | 6.9 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Колір | чорний, сірий, зелений |
| Фізичні. Рівень шуму | 80 дБ |