-17%




8 388 ₴
6 990 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Тип | промисловий |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Додатково | Вологий фільтр, Вузька насадка, Зігнутий перехідник, Комплект підлогового інструменту, Шланг, Макс. витрата (турбіна) /33 л/с, Макс. розрідження (турбіна) /220 мбар |
| Параметри упаковки. Вага | 9.95 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 510 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 470 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0743 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 310 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 15 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Труба всмоктування | металева |
| Фізичні. Вага | 8 кг |
| Фізичні. Живлення | мережа |