-17%



17 713 ₴
14 761 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Клас викиду пилу із пилосмока | L |
| Основні. Макс. потужність інструменту що підключається | 2.6 кВт |
| Основні. Макс. потік вентилятора | 60 л/сек |
| Основні. Розрідження | 210 мБар ГПа |
| Основні. Споживана потужність | 1250 Вт |
| Основні. Тип | промисловий |
| Основні. Тип прибирання | сухе, вологе |
| Особливості. Експлуатаційні | ручная самоочистка фильтра |
| Особливості. Функціональні | видування, розетка для підключення інструменту, отключение при полном наполнении жидкостью |
| Параметри упаковки. Вага | 10.64 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 610 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 390 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0952 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 400 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 25 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | змінний мішок |
| Система фільтрації. фільтруюча поверхня | 3000 см2 |
| Фізичні. Вага | 8.3 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Фізичні. Живлення | мережа |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220 В (1 ф) |
| Фізичні. матеріал резервуара | пластик |