![Витяжка Franke FPJ 625 V [FPJ 625 V BK/SS], фото 1](https://images.prom.ua/4191433944_vityazhka-franke-fpj.jpg)
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 660 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 17.60 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1521 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 480 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 480 мм |
| Фізичні. Колір | чорний, нержавіюча сталь /дополнительный цвет |
| Основні. Продуктивність | 1202 м3/год |
| Додатково. Комплектація | Короб |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Фізичні. Глибина | 37.8 см |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне |
| Тип. Оформлення | навісна (під кутом) |
| Фізичні. Висота (мін.) | 38.2 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 + интенсивный режим |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | скло |
| Тип вытяжки | нахилена |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 65 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 52 дБ |
| Функції і можливості. Управління | сенсорне |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Тип монтажа | Настенный |