-17%





9 359 ₴
7 799 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 660 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 8.48 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0586 м3 |
| Фізичні. Вага | 7.101 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Основні. Продуктивність | 450 м3/год |
| Додатково. Країна виробник | Польща |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 135 Вт |
| Фізичні. Глибина | 30.6 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 17 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | скло, метал |
| Фільтрація. Фильтр | вугільний |
| Додатково. Річне споживання електроенергії | 63.6 кВтгод |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 71 дБ |
| Функції і можливості. Управління | сенсорне |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Функції і можливості. Oснащення | Підсвітка |
| Тип монтажа | у підвісну шафу |