-17%








22 402 ₴
18 668 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 790 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 10.50 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1228 м3 |
| Фізичні. Вага | 11.3 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 420 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 370 мм |
| Фізичні. Колір | чорний матовий |
| Основні. Продуктивність | 280 м3/год -670 |
| Основні. Клас енергоспоживання | B |
| Додатково. Країна виробник | Італія |
| Додатково. Комплектація | кухонна витяжка |
| Фізичні. Ширина | 70 см |
| Основні. Потужність | 250 Вт |
| Фізичні. Глибина | 29 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 32 см |
| Функції і можливості. Освітлення | 1х3 Вт /А52, 2х3 Вт |
| Тип. Оформлення | сучасне |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фільтрація. Фильтр | вугільний, алюмінієвий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 47 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 64 Дб |
| Функції і можливості. Управління | кнопкові перемикачі, електронне |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Функції і можливості. Oснащення | Підсвітка |
| Основні. Тиск | 540 Па |
| Основні. Режими | Рециркуляції повітря, Відводу повітря |
| Тип фільтра повітря | відведення повітря, рециркуляція |
| Функції і можливості. Периметральне всмоктування | Да |
| Фільтрація. Ефективність фільтрації | 65 % жиру |
| Дополнительно | LED підсвічування |
| Тип монтажа | у підвісну шафу |