-17%20 280 ₴
16 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Подвесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 350 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 12.60 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0751 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 330 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 650 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 1253 м3/год |
| Основні. Клас енергоспоживання | C |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 135 Вт |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне /2х4 Вт |
| Тип. Оформлення | з висувною панеллю |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 71 дБ |
| Функції і можливості. Управління | кнопкові перемикачі /Soft Touch |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий /касетний |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Функції і можливості. Oснащення | Інтенсивний режим (PowerBoost) |
| Дополнительно | режим відведення або рециркуляції |
| Тип монтажа | Настенный |