-17%7 800 ₴
6 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 640 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 7.00 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0553 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 360 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Основні. Продуктивність | 518 м3/год |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 125 Вт |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне |
| Тип. Оформлення | з висувною панеллю |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 67 дБ |
| Функції і можливості. Управління | повзунок |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 120 мм |
| Основні. Тиск | 183 Па |
| Тип монтажа | вбудована |