-17%



11 159 ₴
9 299 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 620 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 6.00 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0521 м3 |
| Фізичні. Вага | 4.8 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 240 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Основні. Продуктивність | 370 м3/год (при відведенні / 140 - при рециркуляції) |
| Основні. Клас енергоспоживання | D |
| Фізичні. Ширина | 53.4 см |
| Основні. Потужність | 140 Вт (двигуна/Приєднувальна потужність - 146) |
| Фізичні. Глибина | 30 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 20.8 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED, так |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | метал |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 67 дБ |
| Функції і можливості. Управління | кнопкові перемикачі |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Тип монтажа | у підвісну шафу |