

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Franke |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри упаковки. Довжина | 950 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 9.55 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0831 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 350 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 250 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 702 м3/год |
| Фізичні. Ширина | 89.8 см |
| Фізичні. Глибина | 28 см |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне |
| Фізичні. Висота (мін.) | 17.5 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим воздухоочистки | відведення повітря, рециркуляція |
| Тип вытяжки | телескопічна |
| Фільтрація. Фильтр | алюмінієвий |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 57 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 59 дБ |
| Функції і можливості. Управління | Механічне |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Функції і можливості. Oснащення | Можливість миття металевого фільтра в посудомийній машині |
| Тип монтажа | вбудована |