









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об `єм. Загальний об'єм | 647 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 233 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 414 л |
| Основні. Дисплей | Да |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Клімат клас | T |
| Основні. Кількість дверей | 2 дверей |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Основні. Холодоагент | R600a |
| Особливості. Додатково | Сигнал відкритих дверей, лоток для яєць, блокування дисплея |
| Особливості. Тип ручок | Горизонтальна /скрытая |
| Параметри камер. No Frost | Total No Frost |
| Параметри камер. Кількість полиць в морозильній камері | 4 /полочек из закаленного стекла (выдвижные контейнеры: 2; прозрачные дверные корзины: 4) |
| Параметри камер. Кількість полиць в холодильній камері | 4 /полочек из закаленного стекла (выдвижные контейнеры: 2; контейнер для хранения мелкой еды Utility Box; прозрачные дверные корзины: 1; дверные корзины для объемных бутылок: 1) |
| Параметри камер. Льодогенератор | Да |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Параметри упаковки. Вага | 132.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1850 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 970 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 1.3997 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 780 мм |
| Розміри. Висота | 1790 мм |
| Розміри. Глибина | 738 мм |
| Розміри. Ширина | 912 мм |
| Фізичні. Вага | 122 кг |
| Фізичні. Колір | чорний /мат. |
| Фізичні. Рівень шуму | 36 дБ |
| Фізичні. Споживання електроенергії | 489 кВт/рік |