
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 120 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 17 л (корисний) |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 97 л (корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Клімат клас | N-ST |
| Основні. Кількість дверей | 1 двері |
| Основні. Навішування дверей | Да |
| Основні. Система розморожування | статика /морозильнa камерa, автоматичне /холодильник |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Особливості. Додатково | лоток для яєць, контейнер для овочів, ванна для пляшок, дверная ванночка /регульованa, 1 поличка з загартованого скла, що регулюється |
| Особливості. Функції / можливості | Освітлення |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 14 г |
| Параметри упаковки. Вага | 34.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 910 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.3320 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 640 мм |
| Розміри. Висота | 85 см |
| Розміри. Глибина | 60 см |
| Розміри. Ширина | 56 см |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 85x56x60 см |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |
| Фізичні. Споживання електроенергії | 0.474 кВт/24г |