









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 248 л |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 22 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 226 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Клімат клас | ST, N |
| Основні. Кількість дверей | 1 двері |
| Основні. Кількість компресорів | 1 |
| Основні. Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Основні. Тип дверей | лаковані |
| Основні. Управління | електронне |
| Особливості. Додатково | лоток для яєць /8х, Дверна полиця для пляшок /поличка для пляшок зі стоперами |
| Особливості. Функції / можливості | Функція суперзаморожування, Регульовані ніжки /за висотою: 2, FrostLess /менше накопичення інею та льоду в морозильній камері, Функція суперохолодження, CrispZone контейнер для овочів та фруктів, Slot-in /можливість встановлення у нішу 60 см, EcoMode |
| Параметри камер. Кількість полиць в морозильній камері | 1 /скляна полиця |
| Параметри камер. Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 12 г при знеструмленні |
| Параметри упаковки. Вага | 62.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1490 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 630 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.6477 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 690 мм |
| Розміри. Висота | 145 см |
| Розміри. Глибина | 59.2 см |
| Розміри. Ширина | 59.5 см |
| Фізичні. Вага | 60 кг |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал полиць | скло |
| Фізичні. Номінальний струм | 10 А |
| Фізичні. Приєднувальна потужність | 65 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 38 дБ |
| Фізичні. Споживання електроенергії | 225 кВт/рік (0.62 кВт/24 год) |