
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити. Висота | 85 см |
| Габарити. Глибина | 61.5 см |
| Габарити. Ширина | 45 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класи ефективності. Клас енергоспоживання | A+ |
| Класи ефективності. Клас миття | A |
| Класи ефективності. Клас сушки | A |
| Основні. Cушарка | AirDry Technology |
| Основні. Витрата води за цикл, л | 9.9 |
| Основні. Кількість комплектів посуду | 9 |
| Основні. Кількість програм мийки | 5 |
| Основні. Тип | окремостояча |
| Параметри упаковки. Вага | 38.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 880 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 470 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.2812 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 680 мм |
| Управление | символьна панель |
| Управління. Індикатор наявності ополіскувача | Да |
| Управління. Індикатор наявності солі | Да |
| Управління. Інші індикатори | сушка, додати ополіскувач, додати сіль, мийка/прання, on/off, ok/start |
| Управління. Захист від протікання | Да |
| Управління. Таймер відстрочки запуску | Да |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220-240 В |
| Фізичні. Потужність підключення | 1950 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 49 дБ |