-17%








17 999 ₴
14 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Варильна поверхня. Кількість конфорок | 4 |
| Варильна поверхня. Максимальна площа приготування | 1260 см² |
| Варильна поверхня. Особливості | відкидна панель, SilverMatte, рельєфні спрямовуючі, PerfectGrill /двоконтурний гриль, унікальна форма HomeMade, з підсвіткою |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=QjJQdlqiJ9s |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Потужність підключення | 8.3 кВт |
| Духова шафа. Комплектація | деко, решітка, інструкція, плита |
| Духова шафа. Кількість скла дверцят | 2 |
| Духова шафа. Тип очищення внутрішньої поверхні | чистка паром /AquaClean |
| Класи ефективності. Клас енергоспоживання | A |
| Конфорки. Діаметр задньої лівої | 14.5 см |
| Конфорки. Діаметр задньої правої | 18 см |
| Конфорки. Діаметр передньої лівої | 18 см (електрична експрес) |
| Конфорки. Діаметр передньої правої | 14.5 см |
| Конфорки. Потужність задньої лівої | 1 кВт |
| Конфорки. Потужність задньої правої | 1.5 кВт |
| Конфорки. Потужність передньої лівої | 2 кВт |
| Конфорки. Потужність передньої правої | 1 кВт |
| Основні. Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Основні. Кришка | Да |
| Основні. Управління | ергономічні перемикачі |
| Параметри упаковки. Вага | 42.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 940 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 570 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.3751 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 700 мм |
| Фізичні. Вага | 38.5 кг |
| Фізичні. Висота | 85 см |
| Фізичні. Глибина | 59.4 см |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Матеріал панелі керування | пофарбована сталь |
| Фізичні. Споживання електроенергії (класичний нагрів) | 0.8 кВтг |
| Фізичні. Ширина | 50 см |