


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. No frost | Да |
| Основні. Загальний об'єм | 237 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | A++ |
| Основні. Кількість ящиків | 5 |
| Основні. Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Час збереження холоду | 19 г |
| Особливості. Дисплей | Да |
| Особливості. Кількість компресорів | 1 |
| Особливості. Оснащеність | відведення талої води, суперзаморозка, звукова сигналізація при відкритих дверях, індикатор підвищення температури, індикатор контролю температури, календарь заморозки, суперохолодження, VarioZone |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри упаковки. Вага | 81.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1910 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 650 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.9311 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 750 мм |
| Розміри. Висота | 186 см |
| Розміри. Глибина | 65 см |
| Розміри. Ширина | 60 см |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 230 м |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220 В / 240 В |
| Фізичні. Рівень шуму | 42 дБ |
| Фізичні. Сила струму | 10 А |
| Фізичні. Частота | 50 Гц |