-17%








28 799 ₴
23 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. No frost | Да |
| Основні. Загальний об'єм | 280 л |
| Основні. Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Основні. Тип | морозильна шафа |
| Основні. Час збереження холоду | 15 г (при знеструмленні) |
| Особливості. Дисплей | Да |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри упаковки. Вага | 68.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1880 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 630 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.9001 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 760 мм |
| Фізичні. Вага | 66 кг |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220 В - 240 В |
| Фізичні. Потужність підключення | 70 Вт |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Фізичні. Частота | 50 Гц |