-17%



1 199 ₴
999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=06EZhqgzfTk |
| Гарантія | 14 днів |
| Основне. Особливості | регулювання висоти /1,1 м - 1,8 м |
| Основное назначение | для обігрівачів |
| Основне. Сумісність | Ardesto |
| Основне. Тип | ніжка |
| Основне. Тип установки | Для підлоги |
| Параметри упаковки. Вага | 2.86 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 110 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 990 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0120 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 110 мм |
| Фізичні характеристики. Висота | 180 см макс. |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |