






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпека. Клас захисту | IP 54 |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=kdgX6y4Ovf0 |
| Гарантія | 5 років |
| Додатково. Комплектація | кронштейни для настінної установки, інструкція, тепловідбивний екран, кріплення |
| Додатково. Країна виробник | Україна |
| Додатково. Можливості | настінне кріплення |
| Основні характеристики. Довжина кабеля | 1.7 м |
| Основні характеристики. Номінальна напруга | 220 В |
| Основні характеристики. Обсяг обігріву | 29 м³ |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 12 кв.м |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 0.6 кВт |
| Основні характеристики. Потужність нагріву мін. | 0.6 кВт |
| Основні характеристики. Температура поверхні | 90 °С |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач інфрачервоний |
| Основні характеристики. Управління | Механічне |
| Основні характеристики. Установка | для підлоги /(додатково купується опора - код товару HCP), настінний |
| Параметри упаковки. Вага | 21.10 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 60 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 970 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0384 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 660 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Фізичні характеристики. Вага | 21 кг |
| Фізичні характеристики. Габарити | 60х90х1.4 см |
| Фізичні характеристики. Колір | білий мармур |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |