








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Фізичні характеристики. Колір | Сріблястий |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри упаковки. Довжина | 820 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 3.37 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0276 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 140 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 2.63 кг |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=7hfH6icLZTk |
| Фізичні характеристики. Габарити | 81х20х10 см |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | кварцевый |
| Додатково. Можливості | захисна решітка |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 9 кв.м (помещения), 6 м2 (открытой площадки) |
| Основні характеристики. Установка | для підлоги, настінний, стельовий |
| Основні характеристики. Номінальна напруга | 220 В 50 Гц |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач інфрачервоний |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Безпека. Клас захисту | IP24 |
| Функціональність. Термостат | Да |