
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Фізичні характеристики. Колір | Білий |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри упаковки. Довжина | 680 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 4.90 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0389 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 440 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 4.6 кг |
| Параметри упаковки. Ширина | 130 мм |
| Фізичні характеристики. Габарити | 59.5х40x10.7 см |
| Додатково. Можливості | відключення при перекиданні, Кронштейны для установки на стену в комплекте |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 15 кв.м |
| Основні характеристики. Управління | електронне |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Функціональність. Дисплей | Да |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 1.5 кВт |
| Основні характеристики. Потужність нагріву мін. | 0.75 кВт |
| Безпека. Клас захисту | IP24 |
| Безпека. Замок від дітей | Да |
| Додатково. Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Функціональність. Таймер | Да |