
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри упаковки. Довжина | 210 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 3.20 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0131 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 260 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 240 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | нержавіюча сталь |
| Додатково. Можливості | Корпус с порошковым покрытием защищает устройство от ржавчины |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 50 кв.м |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Теплова гармата |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Додатково. Мобільність | ручка для зручного переміщення |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Функціональність. Вбудований тепловентилятор | Да |
| Основные атрибуты | |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |