-17%





7 199 ₴
5 999 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпека. Клас захисту | IP44 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 9 кв.м |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 1.5 кВт (час освітлення - 5000 год) |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач інфрачервоний |
| Основні характеристики. Установка | стельовий |
| Параметри упаковки. Вага | 4.45 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 300 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 490 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0720 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 490 мм |
| Функціональність. Пульт ДУ | Да |
| Фізичні характеристики. Габарити | 42.5 х 42.5 х 23 см |