





Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Тип установки | Потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри упаковки. Довжина | 550 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 4.45 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0832 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 280 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 2.44 кг |
| Параметри упаковки. Ширина | 540 мм |
| Фізичні характеристики. Габарити | 50.5 х 50.5 х 25.5 см |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | галогенна лампа |
| Основні характеристики. Установка | стельовий |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач інфрачервоний |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт (час освітлення - 6000 год) |
| Безпека. Клас захисту | IP44 |
| Функціональність. Пульт ДУ | Да |
| Основні характеристики. Довжина кабеля | 1.9 м |
| Фізичні характеристики. Матеріал корпусу | алюміній |