









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Параметри упаковки. Довжина | 520 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 10.20 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0507 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 650 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 10 кг |
| Параметри упаковки. Ширина | 150 мм |
| Видео | https://www.youtube.com/watch?v=jh4ONwlZE7w |
| Додатково. Країна виробник | Китай |
| Додатково. Комплектація | інструкція, коліщатка з кріпленнями, обігрівач |
| Додатково. Можливості | терморегулятор |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 2 кв.м |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Функціональність. Дисплей | Да |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач масляний |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2.5 кВт |
| Безпека. Відключення при перекиданні | Да |
| Безпека. Клас захисту | IP20 |
| Функціональність. Пульт ДУ | Да |
| Основні характеристики. Кількість секцій | 11 шт |
| Функціональність. Таймер | Да |
| Функціональність. Відсік для шнура | Да |