







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Безпека. Клас захисту | IP24 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Додатково. Вид палива | пропан-бутан |
| Додатково. Витрата повітря | 320 м3/год |
| Додатково. Запалення пальника | П'єзозапалювання |
| Додатково. Комплектація | Редуктор тиску та шланг, Теплова гармата, без зарядного пристрою, без акумулятора |
| Додатково. Країна виробник | Китай |
| Додатково. Мобільність | ручка для зручного переміщення |
| Додатково. Можливості | Індикатор роботи, Захист від витоку |
| Додатково. Середня витрата палива, кг/год | 1.09 |
| Основні характеристики. Номінальна напруга | 18 В |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 15 кВт |
| Основні характеристики. Тип | Теплова гармата |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Параметри упаковки. Вага | 4.99 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 350 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 450 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0410 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 260 мм |
| Функціональність. Пульт ДУ | Да |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | газ |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | циліндрична |