



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Фізичні характеристики. Колір | Білий |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри упаковки. Довжина | 460 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 9.30 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0438 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 680 мм |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Додатково. Країна виробник | Китай |
| Додатково. Комплектація | інструкція, масляний радіатор, вішалка-сушарка, Ємність для зволоження повітря |
| Фізичні характеристики. Габарити | 62х42х12 см ВхШхГ |
| Додатково. Можливості | Регулювання потужності, Ступінчастий перемикач |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 20 кв.м |
| Основні характеристики. Управління | Механічне |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Основні характеристики. Номінальна споживана потужність | 800 Вт /1200/2000 |
| Функціональність. Дисплей | Да |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Номінальна напруга | 220 В -240 |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач масляний |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | прямокутна |
| Основні характеристики. Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Основні характеристики. Потужність нагріву мін. | 0.8 кВт |
| Додатково. Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Основні характеристики. Кількість секцій | 9 шт |
| Функціональність. Зволожувач | Да |