






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпека. Відключення при перекиданні | Да |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково. Можливості | Широкий кут обдуву |
| Основні характеристики. Кількість режимів нагрівання | 6 (вентиляція, вентиляція з обертанням, обігрів низький рівень, обігрів низький рівень з обертанням, обігрів високий рівень, обігрів високий рівень з обертанням) |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Основні характеристики. Потужність нагріву мін. | 1 кВт |
| Основні характеристики. Тип | Тепловентилятор |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Параметри упаковки. Вага | 4.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 200 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 220 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0405 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 920 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Фізичні характеристики. Вага | 2.4 кг |
| Фізичні характеристики. Габарити | 87x31.5x31.5 см |
| Фізичні характеристики. Колір | Білий |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | циліндрична |