









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Параметри упаковки. Довжина | 440 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 8.45 кг |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0400 м3 |
| Параметри упаковки. Висота | 650 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 8.2 кг |
| Параметри упаковки. Ширина | 140 мм |
| Додатково. Країна виробник | Китай |
| Додатково. Комплектація | інструкція, коліщатка з кріпленнями, обігрівач |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 20 кв.м |
| Основні характеристики. Установка | Для підлоги |
| Функціональність. Дисплей | Да |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Обігрівач масляний |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2 кВт |
| Безпека. Клас захисту | IP20 |
| Додатково. Мобільність | коліщатка для зручності перевезення |
| Функціональність. Пульт ДУ | Да |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Основні характеристики. Кількість секцій | 9 шт |
| Функціональність. Таймер | Да |
| Функціональність. Відсік для шнура | Да |