






Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Витрата повітря | 190 м3/год |
| Основні. Метод зволоження | - |
| Основні. Площа приміщення | 49 кв.м |
| Основні. Тип | Очищувач повітря |
| Параметри упаковки. Вага | 3.50 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 410 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 280 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0321 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 280 мм |
| Функції. Додатково | Нічний режим роботи, Датчик якості повітря, Автоматичний режим, Турбо режим, Технология VitaShield IPS, AeraSense, Датчик для частинок PM2.5, Кільце AQI, Блокування системи контролю якості повітря і оповіщення |
| Фізичні. Довжина кабеля | 1.6 м |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Потужність | 22Вт /220–240 В/ 50 Гц |
| Фізичні. Рівень шуму | 35 дБ / 61 дБ |