








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Витрата повітря | 330 м3/год |
| Основні. Витрати води | 600 мл/год |
| Основні. Площа приміщення | 80 кв.м |
| Основні. Тип | Очищувач-зволожувач повітря /Кліматичний комплекс |
| Параметри упаковки. Вага | 10.40 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 700 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 310 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.0977 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 450 мм |
| Система фільтрації. Вугільний фільтр | Да |
| Система фільтрації. НЕРА фільтр | Да |
| Система фільтрації. Технології | VitaShield, NanoCloud, AeraSense |
| Система фільтрації. Функціонал | Очищення від алергенів, пилу та пилку, Вентиляція, Охолодження, Очищення від вірусів та бактерій, Очищення від газів і кіптяви, Очищення від тютюнового диму, Очищення від вовни тварин |
| Система фільтрації. Фільтр попереднього очищення | Да |
| Функції. Oчищення | Да |
| Функції. Зволоження повітря | Да |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Потужність | 35 Вт /максимальна |
| Фізичні. Рівень шуму | 61 дБ |