




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Параметри упаковки. Довжина | 470 мм |
| Параметри упаковки. Вага | 17.66 кг |
| Основні. Споживана потужність | 1500 Вт |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.1566 м3 |
| Фізичні. Вага | 15.5 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 62.2 x 44.5 x 45.2 см |
| Параметри упаковки. Висота | 680 мм |
| Основні. Запобіжний клапан | Да |
| Основні. Максимальний робочий тиск | 0.8 бар |
| Параметри упаковки. Ширина | 490 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Тип | накопичувальний |
| Основні. Обсяг ємності для води | 50 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | C |
| Додатково. Тепловтрати в режимі очікування | 0.95 кВт*г/добу |
| Основні. Час нагрівання (ΔT 50°C) | 2 ч 12 мин |
| Основні. Управління | Механічне |
| Підключення. Вихід гарячої води | 1/2" |
| Підключення. Вхід холодної води | 1/2" |
| Основні. Установка | вертикальна |
| Фізичні. Живлення | електромережа 230 В |
| Додатково. Країна виробник | Україна |
| Основні. Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Основні. Форма корпусу | циліндричний |
| Основні. Максимальна температура нагріву води | 64 °C |
| Основні. Cпосіб нагріву | електрика |
| Додатково. Внутрішнє покриття бака | склокераміка |
| Додатково. Магнієвий анод | Да |