-17%57 000 ₴
47 500 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Країна виробник | Німеччина |
| Додатково. Магнієвий анод | Да |
| Основні. Cпосіб нагріву | непрямий |
| Основні. Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Основні. Номінальна потужність теплообмінника | 31.5 кВт |
| Основні. Обсяг ємності для води | 156 л |
| Основні. Тип | накопичувальний |
| Основні. Тип нагрівального елементу | теплообмінник |
| Основні. Управління | Механічне |
| Основні. Установка | вертикальна, для підлоги |
| Основні. Форма корпусу | циліндричний |
| Параметри упаковки. Вага | 75.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1450 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 590 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.6416 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 750 мм |
| Фізичні. Вага | 74 кг |
| Фізичні. Вага з водою | 234 кг |
| Фізичні. Колір | сріблястий |