-17%66 360 ₴
55 300 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Країна виробник | Німеччина |
| Додатково. Магнієвий анод | Да |
| Основні. Cпосіб нагріву | непрямий |
| Основні. Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Основні. Максимальна температура нагріву води | 95 °C |
| Основні. Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Основні. Номінальна потужність теплообмінника | 31.5 кВт |
| Основні. Обсяг ємності для води | 196 л |
| Основні. Тип | накопичувальний |
| Основні. Тип нагрівального елементу | теплообмінник |
| Основні. Управління | електронне |
| Основні. Установка | вертикальна |
| Основні. Форма корпусу | циліндричний |
| Параметри упаковки. Вага | 88.00 кг |
| Параметри упаковки. Висота | 1720 мм |
| Параметри упаковки. Довжина | 720 мм |
| Параметри упаковки. Об'єм | 0.7430 м3 |
| Параметри упаковки. Ширина | 600 мм |
| Фізичні. Вага | 84 кг |
| Фізичні. Вага з водою | 284 кг |
| Фізичні. Колір | сріблястий |