








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Працюйте й навчайтесь із комфортною продуктивністю
Незалежно від того, чи працюєте ви вдома, чи ваші діти навчаються вдома, комфортні та щасливі відчуття бажані для всіх. Тепер ви можете мати ефективність роботи, комфорт навчання та ергономічний дизайн — усе це в одному моніторі. Вдома, з комфортом.
Зустрічі ефективні та результативні
Де б ви не працювали, відеоконференції потрібні для полегшення спілкування. Завдяки цифровому мікрофону та динаміку GW2485TC ви зможете отримати чисту якість голосу та ефективне спілкування.
Один клік для чистого вокалу
Вбудований мікрофон із шумопоглинанням* фільтрує навколишній звук, що робить його ідеальним для офісних зустрічей навіть у галасливому оточенні, передаючи важливі голосові сигнали для колег і клієнтів, щоб вони чітко вас почули.
*мікрофон працює лише на ноутбуках та інших зовнішніх комп’ютерах при підключенні через USB-C.
USB Type-C
забезпечує швидке аудіо, відео та швидку зарядку 60 Вт через один кабель.
Режим кодування
виділяє кожен колір для ефективного кодування.
Daisy Chain
створює настройку для кількох моніторів для додаткової площі екрана та заповненого робочого простору.
Навчатися легко та безпечно
Зробити навчання здоровим тепер стало легше, особливо для дітей, чиї очі більш сприйнятливі до втоми, ніж очі дорослих. Спеціальні режими налаштовані для захисту очей при постійному використанні.
Ергономічний дизайн для зручного розташування екрана
Висота монітора, його нахил, поворот і оберт пропонують легке налаштування для гнучкої роботи та навчання та ідеально комфортне середовища для користувача.
Будьте щасливими
Ексклюзивні технології BenQ по догляду за очима зменшують втому очей для комфорту користувача, підвищення продуктивності та безпеки на робочому місці під час тривалого використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Диагональ экрана | 23.8 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 75 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Интерфейсы | Display Port / DisplayPort Out / HDMI / USB Type-C / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | Brightness Intelligence/Brightness Intelligence Plus / Flicker Free / Low Blue Light / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | 9H.LKLLB.QBE |
| Код товару | 3701466 |
| Краткое описание | 23.8" 16:9 IPS FHD РК монітор, 75 Гц, 1xHDMI 1.4, 1xDP 1.2, 1xDP out, 1xUSB Type C (до 60 Вт), вб.м |
| Вендор | BENQ |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 16,5 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | <0.3 Вт |
| Кабелі в комплекті | USB кабель |
| Контраст динамічний | 20M:1 |
| USB | USB-С |
| Час реакції, мс | 5 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 Вт + 2 Вт |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | GW2485TC Black |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |