-17%








6 479 ₴
5 399 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | LED |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 1366×768 |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 1080р |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Edge LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Потребляемая мощность | 21 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 10 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов HDMI | 1 |
| Количество разъемов USB | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | LED |
| Краткое описание | <span class="exclusive"></span> <ul><li> Артикул: 24GHS5500 </li> </ul><ul><li>Android TV</li><li>Керування голосом</li><li>WiFi, Bluetooth</li></ul><p class="warranty"><b>Гарантія:</b> -</p> |
| Дисплей. Діагональ, дюйм | 24 |
| Фізичні параметри. Основний колір | Чорний |
| Дисплей. Роздільна здатність | HD |
| Фізичні параметри. Комплектація | Пульт керування, батарейки, гарантійний талон, інструкція |
| Дисплей. Тип матриці | VA |
| Гарантія. Гарантія | 3 роки |
| Можливості підключення. Бездротове підключення | Wi-Fi Bluetooth |
| Оснащення. Процесор | CA55 x4 1.1GHZ |
| Енергоспоживання. У робочому режимі, Вт | 21 |
| Енергоспоживання. Максимальне, Вт | 45,0 |
| Звук. Вихідна потужність, Вт | 2 х 2 |
| Енергоспоживання. У режимі очікування, Вт | 0,50 |
| Оснащення. Оперативна пам'ять | 1 |
| Фізичні параметри. Кріплення VESA | 200 х 100 мм |
| Дисплей. Контрастність | 3000 : 1 |
| Можливості підключення. HDMI | 2 |
| Фізичні параметри. Вага з підставкою, кг | 2,4 |
| Звук. Кількість каналів | 2 |
| Фізичні параметри. Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 553 x 333 x 86 |
| Фізичні параметри. Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 553 х 370 x 144 |
| Енергоспоживання. Клас енергоспоживання | А |
| Фізичні параметри. Вага без підставки, кг | 2,3 |
| Можливості підключення. Вихід на навушники | Є |
| Керування. Функції управління | Керування голосом Курсорне керування Керування зі смартфонів |
| Smart TV. Операційна система | Android 11 |
| Дисплей. Яскравість, кд/м2 | 200 |
| Smart TV. Браузер | Є |
| Smart TV. Smart TV | Smart |
| Smart TV. Магазин додатків | Є |
| ТВ-тюнер. Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Можливості підключення. USB | 1 |
| Енергоспоживання. Максимальний коефіцієнт яскравості, % | 70 |
| Можливості підключення. RJ-45 (LAN) | Є |
| Оснащення. Вбудована пам'ять | 8 |
| Можливості підключення. CI+ слот | Є |
| Дисплей. Частота оновлення, Гц | 60 |
| Керування. Пульт ДК | Да |
| Smart TV | Так |