








Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Екран
| Діагональ екрану | 15.6 " FHD Acer ComfyView LED |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Покриття екрану | матове |
| Тип матриці | IPS |
Процесор
| Виробник процесора | Intel |
| Серія процесора | Celeron |
| Модель процесора | N100 |
| Максимальна тактова частота | 3.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| К-ть потоків | 4 |
Оперативна пам'ять
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ |
Відеокарта
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
Накопичувач
| Тип накопичувача | eMMC |
| Ємність eMMC накопичувача | 128 ГБ |
Комунікації
| Wi-Fi | 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Без оптичного приводу | ![]() |
Роз`єми і порти введення-виведення
| Роз'єми і порти введення-виведення | microSD |
| 2xUSB3.2 | |
| 2xUSB-C |
Мультимедіа
| Мультимедіа | web-камера HD |
Батарея
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Енергетична ємність батареї | 50 Вт·год |
Додатково
| Безпека | TPM модуль |
| Попередньо встановлена ОС | ChromeOS |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 366.35 x 244 x 20.9 мм |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 1.69 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 2.77 кг |
| Об'єм | 0.0093 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Chrome OS |
| Цвет | Серебристый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Celeron |
| Частота процессора | 3600 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Celeron N100 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 128 GB |