









Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Тип | Портативна сонячна панель |
| Потужність | 100 Вт |
| Ступінь захисту | IP56 |
| Інтерфейси | USB-C |
| USB-A | |
| Anderson /(30A) | |
| Комплектація | портативна сонячна панель |
| Cумка | |
| посібник користувача | |
| Колір | Чорний |
| Вага | 5200 г |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 7.00 кг |
| Об'єм | 0.0323 м3 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Segway |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 100 Вт |