


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Archer C20(ISP)
AC750 Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6935364086480 |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок питания | 9В |
| Вендор | TP-LINK |
| Влажность | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | Archer C20 ISP |
| Код товару | 3698619 |
| Краткое описание | Бездротовий маршрутизатор TP-Link |
| Країна виробництва | China |
| Количество LAN портов | 4 |
| Мoдель | Archer C20 ISP |
| Пропускна здатність WiFi | 300+433 Мбіт/с |
| Режимы работы | Роутер |
| Стандарти | IEEE 802.11a / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товара | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с / 100 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA, WPA2 / WEP |