


Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Deco P9 поєднує в собі дводіапазонний Wi-Fi та Powerline для більш стабільної Mesh-мережі. Технологія Powerline використовує електропроводку вашого будинку для більш стабільного з'єднання між пристроями Deco, долаючи стіни та інші перешкоди, що заважають проходженню сигналу, що дозволяє збільшити швидкість мережі ще більше та отримати справді безшовне покриття.
Гібридна домашня система збільшує покриття до 370 м2 завдяки спільному використанню дводіапазонного Wi-Fi і Powerline. Усуньте зони зі слабким сигналом - шукати стабільне з'єднання більше не знадобиться.
TP-Link Mesh означає, що модулі Deco працюють разом для створення єдиної мережі. При переміщенні по дому ваш телефон або планшет автоматично під'єднатися до модуля Deco з найкращим сигналом, що дозволить по-справжньому насолодитися безшовним Wi-Fi.
Збільште швидкість мережі в три рази в порівнянні з роутерами попереднього покоління, завдяки Wi-Fi стандарту 802.11ac Deco здатний забезпечити безперервне з'єднання до 100 пристроїв.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6935364088644 |
| WAN порт | Ethernet |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок питания | 9В |
| Вендор | TP-LINK |
| Влажность | 10 ~ 90% |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | Deco P9(3-pack) |
| Код товару | 3695714 |
| Краткое описание | Домашня Mesh Wi-Fi система (3шт у комплект)AC1200 Hybrid Mesh Wi-Fi Powerline/2xGb LAN Ports |
| Країна виробництва | China |
| Количество LAN портов | 2 |
| Мoдель | Deco P9(3-pack) |
| Пропускна здатність WiFi | 300+867 Мбіт/с |
| Режимы работы | Повторювач Wi-Fi / Роутер / Точка доступу |
| Стандарти | IEEE 802.11a / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товара | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функциональность | Підтримка MU-MIMO |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 1000 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA, WPA2 |