




Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Не погоджуйтесь на менше для підключення інтернету та IPTV по витій парі на тарифах до 100 Мбіт/с, або коли потрібен ретранслятор для безшовної Wi-Fi системи. Вміє те саме що і всі інші моделі Keenetic, за виключенням функцій USB-інтерфейса та дводіапазонного Wi-Fi. Тут є резервування інтернету, VPN-сервери/клієнти по усім протоколам, хмарне керування, VLAN’и, сегментація та безшовний роумінг, фільтрація контенту та батьківський контроль, гостьова мережа та розклад роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keenetic |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 2.4GHz |
| Блок питания | 12В |
| Вендор | KEENETIC |
| Влажность | 0% - 75% |
| Код виробника | KN-1111 |
| Код товару | 3695069 |
| Краткое описание | Інтернет-центр WIFI N300, 4хEthernet LAN |
| Країна виробництва | China |
| Количество LAN портов | 3 |
| Мoдель | Keenetic Start (KN-1111) |
| Порти LAN | LAN - 3 RJ-45 / WAN -1 |
| Пропускна здатність WiFi | 300 Мбіт/с |
| Режимы работы | Роутер |
| Стандарти | IEEE 802.11b / IEEE 802.11g / IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товара | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Частотні діапазони | Single-Band (2.4GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с / 100 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA, WPA2 |