

Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Найдоступніша дводіапазонна модель в лінійці Keenetic, створена спеціально для міських умов та багатоквартирних будинків із високою щільністю точок доступу, де для стабільного зв'язку бажано переходити на 5ГГц та використовувати бездротові пристрої з підтримкою стандарта 802.11 ас. Максимальна швидкість навіть однопоточного передавача сягає 433 Мбіт/с, і адаптери що підтримують таку швидкість широко розповсюджені у недорогих смартфонах, планшетах, медіабоксах, комп'ютерах-моноблоках і ноутбуках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keenetic |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок питания | 220В |
| Вендор | KEENETIC |
| Влажность | 0% - 75% |
| Код виробника | KN-1511 |
| Код товару | 3694615 |
| Краткое описание | Інтернет-центр WIFI AC750, 4хEthernet LAN |
| Країна виробництва | China |
| Количество LAN портов | 3 |
| Мoдель | Keenetic City (KN-1511) |
| Порти LAN | LAN - 3 RJ-45 |
| Пропускна здатність WiFi | 300+433 Мбіт/с |
| Режимы работы | Роутер |
| Стандарти | IEEE 802.11a / IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 / IEEE 802.11b / IEEE 802.11g |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товара | Wi-Fi роутер |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 10 Мбіт/с / 100 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA, WPA2 |