







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eizo |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Тип | Ноутбук |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 61 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | White |
| Назначение | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB Type-C / Ethernet (RJ-45) / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | EV2795-WT |
| Код товару | 3698449 |
| Краткое описание | 27" IPS РК монітор, HDMI, DP, USB-C, RJ45, USB 3.1 , HAS, білий |
| Вендор | EIZO |
| Країна виробництва | Japan |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 16 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 Вт |
| Кабелі в комплекті | USB кабель |
| USB | USB-С |
| Час реакції, мс | 5 |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) / Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | EV2795-WT |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 2560х1440 |