







Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Black |
| Назначение | Ігровий (eSports) |
| Интерфейсы | Display Port / HDMI / USB 2.0 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран / Підтримка HDR |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | G2770HSU-B1 |
| Код товару | 3697347 |
| Краткое описание | 27" IPS монітор, 165 Гц, 0,8 мс, FreeSync Prem,HDR |
| Вендор | IIYAMA |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 22 Вт |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 Вт |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort кабель / HDMI кабель / USB кабель |
| Контраст динамічний | 80M:1 |
| USB | USB 2.0 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Контраст статичний | 1100:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | G2770HSU-B1 |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 1920х1080 |