



Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Ігровий монітор для дому та офісу від компанії BenQ. Діагональ складає 27" дюймів, монітор має IPS-матрицю та роздільну здатність 2560x1440, яка надасть картинці чіткості та реалістичності.
Виробник оснастив монітор декількома необхідними в сучасному світі технологіями. Brightness Intelligence дозволяє автоматично налаштовувати рівень яскравості в залежності від контенту. Це полегшує навантаження на очі, а картинка буде залишатися оптимально чіткою. Flicker-Free – відповідає за зменшення мерехтіння екрану. Low Blue Light фільтрує синій колір та зменшує навантаження на очі. FreeSync забезпечить плавне відображення навіть найдинамічніших сцен гри.
Завдяки підтримці кріплення VESA, монітор можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті. Із інтерфейсів наявні DisplayPort та HDMi, які дозволять підключати пристрій до джерела відеосигналу або з'єднувати між собою ідентичні монітори, для створення мультимоніторної конструкції. Вона буде корисною для графічних дизайнерів або затятих геймерів.
Дизайн виробу сучасний та наділений геймерським шиком, виконаний в кольорі сірий металік. Підставка має ефектний вигляд. Такий монітор стане яскравою окрасою будь-якого приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Развертка | |
| Максимальная частота вертикальной развертки | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Grey |
| Назначение | Ігровий (eSports) |
| Интерфейсы | Display Port / 2xHDMI / USB 3.0 / Mini-Jack (3.5 mm) |
| Особенности | AMD FreeSync / Brightness Intelligence/Brightness Intelligence Plus / Flicker Free / Low Blue Light / USB-концентратор / Безрамковий екран / Підтримка HDR |
| Формат экрана | Широкоформатний 16:9 |
| Код виробника | 9H.LK4LA.TBE |
| Код товару | 3701025 |
| Краткое описание | 27" 16:9 IPS QHD ігровий РК монітор, 165 Гц, 1 мс, FreeSync, HDRi, 2xHDMI 2.0, 1xDP 1.4, 2xUSB 3.0 |
| Вендор | BENQ |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 22 Вт (згідно Energy Star) |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 Вт |
| USB | USB 3.0 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Гучність вбудованних колонок | 2.5 Вт x 2 |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Розширена колірна гамма | Немає |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Вбудовані колонки | Є |
| VESA | Є |
| Властивості підставки | Поворотна підставка / Регулювання за висотою / Регулювання кута нахилу екрану |
| Вбудована камера | Немає |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Поверхня екрану | Матова |
| Кути огляду | 178/178 |
| Тип товара | Монітор |
| Мoдель | EX2710Q Grey |
| Блок питания | Внутрішній |
| Максимальное разрешение | 2560х1440 |